سخنی با کاربران عزیز افغانستانی

سلام و درود بر ساکنین افغانستان که از ابتدای انتشار نگارش سوم فونت ایران نستعلیق، علاقه و محبت وافرشان نسبت به هنر و فرهنگ مشترکمان، بر ما مشهودتر گشته است.

در همین ابتدا لازم می‌دانیم اذعان کنیم که ما قطعا به همه مشکلاتی که مردم نجیب افغانستان با آن دست به گریبانند (از جمله مشکلات اقتصادی) واقف هستیم؛ و تیم ما همیشه از صمیم قلب آرزوی خوشبختی و سعادت آن مردم صبور را داشته است.

همچنین امیدواریم که بتوانیم علاقه و اهتمام خود را به خدمت‌رسانی به مردم افغانستان اثبات نماییم. اما مطالبی هست که لازم است آنها را عرض نمائیم.

زبان‌های ایران نستعلیق

به این نکته توجه فرمائید که در حال حاضر فقط زبان‌های فارسی و عربی و انگلیسی (به همراه علائم ریاضی و نگارشی) در این فونت گنجانده شده‌اند، و فعلا زبان‌های دیگر از جمله اردو و پشتو در آن وجود ندارند.

در تلاشیم که به زودی زبان‌های مذکور هم افزوده شوند.

روش خریداری فونت

مستحضر هستید برای تولید فونت ایران نستعلیق 3 زحمات بسیار زیادی توسط یک گروه طراحی حرفه‌ای، به مدت بیش از یک سال (از خرداد سال 1400 تا به امروز) و تماما با سرمایه شخصی کشیده شده است. از این‌رو، این گروه امکان انتشار عمومی آن را (همانند نسخه‌های قدیمی) به صورت رایگان نداشته است. البته تلاش شده است که یک قیمت مناسب (جهت استفاده طیف وسیع‌تری از کاربران) برای آن در نظر گرفته شود.

با توجه به محدودیت‌های شدید عملیات بانکی کشورهای افغانستان و ایران، به ویژه در مورد نقل و انتقال‌های بین‌المللی، در حال حاضر فقط سه روش پرداخت مالی ایجاد شده است.

  1. روش اول پرداخت ریالی – از طریق درگاه بین بانکی ایرانی (عضو شتاب)
  2. روش دوم پرداخت دالری – از طریق حساب PayPal (در این روش قیمت فونت، بدلیل هزینه‌های بین‌المللی گرانتر از روش اول است)
  3. روش سوم پرداخت رمزارز (کریپتو) – از طریق برنامه‌ها یا صرافی‌های مخصوص انتقال رمزارز

جهت استفاده از یکی از دو روش اول و دوم، شما نیاز خواهید داشت تا یکی از دوستان یا آشنایتان در ایران و یا در خارج از ایران مبلغ فونت را به جای شما پرداخت کند.

چنانچه برای انتخاب یکی از روش‌های فوق مشکلی نداشتید، لطفا قبل از اقدام به هرکاری، به یکی از راه‌های ارتباطی قید شده در صفحه تماس با ما، موضوع را به ما اطلاع دهید و اسم و مشخصات خود را (شامل نام، موبایل افغانستان، و ایمیل) برای ما ارسال کنید. سپس بخش پشتیبانی ما در تکمیل فرایند خرید و ارسال فونت، به شما کمک خواهد کرد.

همچنین از شما خواهشمندیم جهت دریافت اطلاعات جدیدتر از نحوه پرداخت و موارد دیگر، در کانال تلگرام ما عضو شوید.
https://t.me/irannastaliq_3

پیروز و سربلند باشید