سخنی با دوستان عزیز افغانستانی

سلام و درود بر ساکنین افغانستان که از ابتدای انتشار نگارش سوم فونت ایران نستعلیق، علاقه و محبت وافرشان نسبت به هنر و فرهنگ مشترکمان، بر ما مشهود گشته است.

در همین ابتدا لازم می‌دانیم اذعان کنیم که ما قطعا به همه مشکلاتی که مردم نجیب افغانستان با آن دست به گریبانند (از جمله مشکلات اقتصادی) واقف هستیم؛ و تیم ما همیشه از صمیم قلب آرزوی خوشبختی و سعادت آن مردم صبور را داشته است.

همچنین امیدواریم که بتوانیم علاقه و اهتمام خود را به خدمت‌رسانی به مردم افغانستان اثبات نماییم. اما مطالبی هست که لازم است آنها را عرض نمائیم.

زبان‌های ایران نستعلیق

به این نکته توجه بفرمائید که در حال حاضر فقط زبان‌های فارسی و عربی و انگلیسی (به همراه علائم ریاضی و نگارشی) در این فونت گنجانده شده‌اند، و فعلا زبان‌های دیگر از جمله اردو و پشتو در آن گنجانده نشده‌اند.

امیدواریم که به زودی زبان‌های مذکور به این فونت افزوده شوند.

روش خریداری فونت

مستحضر هستید برای تولید فونت ایران نستعلیق 3 زحمات بسیار زیادی توسط یک گروه طراحی حرفه‌ای، به مدت بیش از یک سال و تماما با سرمایه شخصی کشیده شده است، از اینرو این گروه امکان انتشار عمومی آن را (همانند نسخه‌های قدیمی) بصورت رایگان نداشته است. البته تلاش شده است که یک قیمت حداقلی (جهت استفاده طیف وسیع‌تری از کاربران) برای آن در نظر گرفته شود.

با توجه به محدودیت‌های شدید عملیات بانکی کشورهای افغانستان و ایران، به ویژه در مورد نقل و انتقال‌های بین‌المللی، در حال حاضر فقط دو روش پرداخت مالی ایجاد شده است.

  1. روش اول پرداخت ریالی – از طریق درگاه بین بانکی ایرانی
  2. روش دوم پرداخت دالری – از طریق حساب PayPal (در این روش قیمت فونت، بدلیل هزینه های بین‌المللی گرانتر از روش اول است)

جهت استفاده از هر دو روش فوق شما نیاز خواهید داشت تا یکی از دوستان یا آشنایتان در ایران و یا در خارج از ایران مبلغ فونت را به جای شما پرداخت کند.

چنانچه برای انتخاب یکی از روش‌های فوق مشکلی نداشتید، لطفا قبل از اقدام به هرکاری، به یکی از راه‌های ارتباطی قید شده در صفحه تماس با ما، موضوع را به ما اطلاع دهید و اسم و مشخصات خود را (شامل نام، موبایل افغانستان، و ایمیل) برای ما ارسال کنید. سپس بخش پشتیبانی ما در تکمیل فرایند خرید و ارسال فونت، به شما کمک خواهد کرد.

پیروز و سربلند باشید