قوانین و شرایط استفاده – 1/01


نگارش: 1/01
تاریخ انتشار: 30/امرداد/1401

—————————

همه خریداران و استفاده‌کنندگان محترم لازم است که قبل از انجام هرگونه اقدامی در جهت خرید، دانلود، و استفاده از فونت ایران نستعلیق و محصولات جانبی آن، مفاد ذیل را به صورت کامل و با دقت مطالعه نموده باشند.

اقدام به خریداری و استفاده از این فونت به منزله موافقت کامل خریدار با مفاد ذیل می‌باشد.

شرایط استفاده‌کننده

خریداران و استفاده‌کنندگان فونت ایران نستعلیق و محصولات جانبی آن، لازم است که از شرایط زیر برخوردار باشند:

 • دارای سن قانونی
 • عدم محدودیت‌های قانونی درخصوص خرید آنلاین
 • دارای یک شماره موبایل فعال و همچنین یک آدرس ایمیل فعال
 • دارای دانش کافی در زمینه دانلود، نصب، راه‌اندازی و استفاده از فونت و محصولات جانبی آن
 • دارای دانش کافی در زمینه استفاده از سیستم عامل و نرم‌افزارهای ویرایشگر مورد استفاده خود

چگونگی دریافت محصول

محصول(های) خریداری شده، چه فونت ایران نستعلیق و چه محصولات جانبی آن؛ در صورتی که از نوع دانلودی باشند، پس از پرداخت وجه و تکمیل فرایند خرید، لینک(های) دانلود آن(ها)، هم از طریق حساب کاربری ساخته شده بنام کاربر و هم از طریق ایمیل ارسال شده به آدرس الکترونیکی وی، در اختیار خریدار قرار خواهند گرفت.

 • چنانچه کاربر (به دلیل تنظیمات امنیتی مرورگر خود) نتواند محصول خریداری شده خود را از سایت IranNastaliq.ir دانلود کند، می‌تواند از طریق ارتباط با واتس‌آپ (099 888 9333 98+) یا تلگرام (IranNastaliq_info@) بخش پشتیبانی (در ساعات اداری) موضوع خود را مطرح و فایل(های) خریداری شده را از طریق واتس‌آپ یا تلگرام دریافت کند.

چگونگی ابطال خرید و بازگشت وجه

ابطال خرید و بازگشت وجه فقط در موارد زیر قابل اجراست:

 • در صورتی که سیستم بانکی شاپرک (متعلق به پرداخت‌های بانکی عضو شتاب) تراکنش را به صورت ناموفق انجام داده باشد، وجه مذکور از چند دقیقه الی 72 ساعت کاری، به کارت پرداخت‌کننده (توسط شاپرک) برگشت داده خواهدشد.
 • در صورتی که خریدار پس از تکمیل فرایند پرداخت، از لینک(های) ارسال شده استفاده نکرده باشد و عملا محصول خریداری شده را دانلود نکرده باشد.
 • در صورتی که خریدار به دلیل اشکالات هنگام پرداخت، بیش از یک بار پرداخت کرده باشد، وجوه پرداخت شده اضافی به مدت 3 روز کاری پس از اعلام خریدار به بخش پشتیبانی، (و پس از احراز هویت کاربر)، به حساب بانکی مبداء برگشت داده خواهندشد.

مهم! ابطال خرید و بازگشت وجوه کاربرانی که خرید خود را با استفاده از ارزهای خارجی و از طریق PayPal و یا هر روش دیگری غیر از پرداخت بین‌بانکی ایران انجام داده باشند، امکان‌پذیر نخواهد بود.

اشکالات و ایرادات محصولات

با توجه به ماهیت خط نستعلیق و اصول و قواعد آن، و همچنین محدودیت‌های فنی پیاده‌سازی همه ترکیبات نستعلیق با استانداردهای فونت به ویژه UniCode، احتمال بروز نواقص و یا تداخل نقاط و اعراب وجود خواهد داشت. از این‌رو خریدار با علم به این موضوع، فونت ایران نستعلیق و یا محصولات جانبی آن را خریداری می‌نماید.

تیم طراحی و تولید ایران نستعلیق تلاش می‌کند در بازه‌های زمانی دو الی سه ماهه، با توجه به بررسی‌های دوره‌ای و همچنین دریافت گزارش‌های کاربران، نسخه‌های جدیدتری منتشر کند.

چگونگی بروزرسانی و ارائه به کاربران

تیم طراحی و تولید ایران نستعلیق (بدون اینکه تعهدی ایجاد شده باشد) تلاش می‌کند در بازه‌های زمانی دو الی سه ماهه، نسخه‌های جدیدتری منتشر، و در اختیار خریداران قراردهد. بروزرسانی‌های جدید از یکی از روش‌های زیر به دست کاربران خواهد رسید:

 • ارسال ایمیل به آدرس الکترونیکی کاربران به صورت فایل پیوست
 • ایجاد لینک دانلود نسخه(های) جدید در حساب کاربری خریدار

مهم! خریداران فقط به مدت یک سال از تاریخ خرید، نسخه‌های جدید را دریافت خواهند کرد. برای دریافت آپدیت‌های بیشتر ملزم به پرداخت هزینه‌ای جداگانه خواهند بود.

اطلاع‌رسانی درخصوص آپدیت‌های جدید، از طریق وب‌سایت و صفحات رسمی این فونت در شبکه‌های مجازی خواهد بود. جهت دریافت سریع‌تر اخبار مربوط به آپدیت‌های فوق، می‌توانید ما را در شبکه‌های مجازی دنبال کنید. (لینک‌ها در نوار پایینی سایت موجود هستند)

الزام رعایت کپی‌رایت

خریداران محترم با خرید هر یک از محصولات این سایت، متعهد می‌شوند در حفظ حقوق مادی و معنوی محصولات مذکور، کوشا بوده و از انتشار آن(ها) به هر شکل و در هر پلتفرمی اکیدا خودداری نمایند.

این وب‌سایت، پیگیری حقوقی موارد تخلف را حق خود می‌داند.