دانلود فونت ایران نستعلیق 3


فونت ایران نستعلیق 3 – بر خلاف نسخه‌های رایگان قدیمی آن – به صورت نسخه پریمیوم عرضه می‌شود و برای دانلود آن لازم است که ابتدا آن را از یکی از سایت‌های IranNastaliq.ir و ParwiniHa.ir خریداری کرده باشید.

سوالات پرتکرار

چنانچه این فونت را قبلا خریداری کرده‌اید، لینک دانلود آن از دو طریق در اختیار شما قرار گرفته‌است:

1- یک ایمیل حاوی فاکتور خرید + به همراه لینک دانلود به آدرس الکترونیکی شما ارسال شده‌است.

2- به صفحه دانلودهای من بروید و لینک دانلود را آنجا مشاهده نمائید.

چنانچه این فونت را هنوز خریداری نکرده‌‎اید، جهت خرید آنلاین آن به صفحه خریداری این محصول رفته و آن را به صورت آنلاین (با استفاده از کارت‌های عضو شتاب) خریداری نمائید.

کاربران خارج از کشور و همچنین عزیزان ساکن افغانستان جهت پرداخت ارزی، قبل از هرگونه اقدام، با واتس‌اپ پشتیبانی در تماس باشند.

شماره واتس‌اپ: 099 888 9333 98+

لینک دانلود فونت ایران نستعلیق 3، به مدت یک سال از تاریخ خرید آن، برای شما قابل استفاده خواهد بود.

استفاده از این لینک محدودیتی در تعداد دفعات دانلود نخواهد داشت.

علاوه بر لینک نسخه‌ی خریداری شده، تا یک سال پس از خرید، لینک تمام به‌روزرسانی‌ها این فونت به رایگان در اختیار شما قرار خواهدگرفت.

توجه داشته باشید؛ نسخه‌های قدیمی فونت ایران نستعلیق به دلیل حمایت‌های مالی شورای عالی اطلاع‌رسانی (حدفاصل سال‌های 1385 تا 1391) به صورت رایگان منتشر شده بودند. و از اینرو دانلود آنها همیشه رایگان خواهد بود.

البته به دلیل نواقص این فونت‌ها و عدم سازگاری آنها با برنامه‌های ویرایشگر متن و گرافیک جدید، و همچنین عدم برخورداری از پشتیبانی فنی، توصیه می‌شود که از نسخه سوم ایران نستعلیق استفاده کنید.

دانلود رایگان ایران نستعلیق (1 و 2)